UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Poniedziałek, 22 Lipca 2024 | Godzina: 22:26:13

OVH

Dnia 27.09.2016 r. w naszej szkole mieliśmy okazje gościć dwie panie z Centrum Wolontariatu w Kraśniku. Pani Aneta Sapuła – Kołodziejczyk w bardzo przystępny sposób opowiedziała młodzieży o różnych formach działalności wolontariatu oraz o korzyściach płynących z zaangażowania się w pracę na rzecz innych.

Spotkanie było częścią projektu Kraśnicka Manufaktura Wolontariuszy, trwającego od 1maja do 31 grudnia, a realizowanego przez wyżej wymienione Centrum Wolontariatu w Kraśniku. W jego ramach, z myślą o mieszkańcach powiatu kraśnickiego, prowadzony jest cykl bezpłatnych szkoleń dla osób chcących zostać wolontariuszami i wolontariuszy, a także: koordynatorów wolontariatu i kandydatów na koordynatorów.

Naszą szkołę w projekcie reprezentują panie: Agnieszka Maziarz i Katarzyna Tomaszewska.

 

 

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 135502 (47)

Currently are 23 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions