UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Niedziela, 26 Września 2021 | Godzina: 17:55:38

Pierwszego grudnia 2015r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyły się eliminację do mistrzostw powiatu w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszej szkoły awansowała do finału, który odbył się 18-12-2015 i zajęła  III miejsce na szczeblu powiatowym.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Kliszczak, Konrad Mazur, Rafał Mazur, Marek Marzęcki, Karol Drozd, Kamil Niedźwiedź, Eryk Łaciński, Bartłomiej Mańka, Dominik Dzikowski, Piotr Kasprzak i Krzysztof Wierzchowski.

 

 

Oto wyniki poszczególnych spotkań eliminacyjnych

1. ZSO URZĘDÓW - ZS ANNOPOL 2 : 2   (0 : 1)
2. ZS NR3 KRAŚNIK - ZS URZĘDÓW 3 : 2   (2 : 2)
3. ZSO URZĘDÓW - ZS NR 3KRAŚNIK 0 : 8   (0 : 2)
4. ZS ANNOPOL - ZS URZĘDÓW 3 : 5   (3 : 2)
5. ZS ANNOPOL - ZS NR 3 KRAŚNIK  1 : 7   (0 : 3)
6. ZSO URZĘDÓW - ZS URZĘDÓW 4 : 11  (1 : 5)

Tabela końcowa:

        

MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY BRAMKI
I ZS 3 KRAŚNIK 9 : 0 18 : 3
II ZS URZĘDÓW 6 : 3 18 : 10
III ZS ANNOPOL 1 : 7 6 : 14
IV ZSO URZĘDÓW 1 : 7 6 : 21

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 89423 (28)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions