UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Niedziela, 26 Września 2021 | Godzina: 18:26:59
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców

10-11-2015r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyły się eliminację do mistrzostw powiatu w piłce ręcznej chłopców.
Drużyna naszej szkoły wygrała spotkania z ZSO Urzędów i ZS Szkół z Annopola i awansowała do finału , który odbył się 18-11-2015 i zajęła IV miejsce na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Mazur, Rafał Mazur, Marek Marzęcki, Kamil Niedźwiedź, Eryk Łaciński, Bartłomiej Mańka, Maksymilian Smok, Tomasz Kliszczak i Daniel Chruścielewski

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 89424 (29)

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions