UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 14 Czerwca 2024 | Godzina: 19:26:19

OVH

28 maja 2024 r. słuchacze KKZ w zawodzie rolnik uczestniczyli wraz z opiekunem Panią Bernardą Jarzyną w szkoleniu zorganizowanym przez WODR w Końskowoli i ODR w Kraśniku. W Zakładzie Doświadczalnym Oceny Odmian w Uhninie słuchacze mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem poletek doświadczalnych roślin motylkowych oraz wysłuchali wykładu na temat zależności plonów roślin od warunków glebowych i klimatycznych oraz prelekcji na temat „Uprawa soi w Polsce - to moda czy konieczność?”. Następnie grupa słuchaczy odwiedziła gospodarstwo rolne w Starej Wsi, którego jednym z zadań jest produkcja roślinna, w tym uprawa soi i bobiku z przeznaczeniem na paszę dla zwierząt.

 

biblioteka1717523023896

biblioteka1717523023905

biblioteka1717523023915

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 133009 (60)

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions