UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 14 Czerwca 2024 | Godzina: 18:58:36

OVH

Informuję, że w systemie SIOEPKZ w portalu zdającego możecie Państwo sprawdzić swój wynik z egzaminu zawodowego. W razie problemów proszę o kontakt z sekretariatem szkoły. Informuję , że w przypadku ponownego przystąpienia do egzaminu przez zdających, którzy nie zdali tego egzaminu w sesji 2024 ZIMA , termin złożenia deklaracji na kolejną sesję upływa 4 kwietnia 2024.

                                                                                   Agnieszka Resztak

                                                                                     Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 133008 (59)

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions