UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 8 Grudnia 2023 | Godzina: 15:59:12

OVH

10 listopada, dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości, nasza Szkoła przystąpiła do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Tego dnia Nauczyciele i Słuchacze Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Urzędowie zgromadzili się w jednej z klas lekcyjnych i zaśpiewali wspólnie hymn państwowy. W murach szkoły rozbrzmiały cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. „Szkoła do hymnu” to akcja o charakterze patriotycznym. Jej celem jest włączenie społeczności szkolnych w obchody Narodowego Święta Niepodległości.

1 S do H

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 121923 (46)

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions