UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 8 Grudnia 2023 | Godzina: 17:25:01

OVH

Przemarsz pocztów sztandarowych, delegacji, druhów rozpoczął tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Urzędowie. W uroczystościach gminnych uczestniczyła młodzież, nauczyciele wraz z pocztem sztandarowym Zespołu Szkół- CKZiU im. Orląt Lwowskich. Po uroczystej mszy świętej pani dyrektor Agnieszka Resztak oraz pan Leszek Gozdalski w imieniu społeczności szkolnej złożyli kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego i pomnikiem Orląt Lwowskich.

M1HX5032d1

M1HX4676d

M1HX4711d

M1HX4837d

M1HX4962d

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 121933 (56)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions