UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 8 Grudnia 2023 | Godzina: 16:51:13

OVH

W dniu 10 października 2023 roku gościliśmy uczestników II Biegu Orląt. Impreza była organizowana po raz drugi we współpracy z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo- Wschodnich. Uczestnikami biegu były dziewięcioletnie dzieci, w ten sposób uczczona została ofiara życia najmłodszego obrońcy Lwowa- Janka Kukawskiegpo. Start i meta biegu znajdowały się na boisku szkolnym Zespołu Szkół- CKZiU w Urzędowie. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1421 m dla uczczenia liczby dzieci, które zginęły podczas obrony miasta. Bieg poprowadził ksiądz Marcin Flasiński.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, medale, dyplomy i słodycze. Imprezę zakończyło ognisko integracyjne i słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Kraśniku, Urzędowi Miasta Urzędów, Klubowi TMLiKPW w Urzędowie, Pani Dyrektor Ewelinie Mielniczek, nauczycielom i dzieciom z Zespołu Szkół Ogólnokształcacych w Urzędowie, Pani Dyrektor Marcie Wójtowicz- Rybie i najmłodszym kibicom z Przedszkola Publicznego w Urzędowie.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Elżbiety Smolińskiej, która z wielkim sercem zaangażowała sie w kultywowanie pamięci o obrońcach Lwowa wśród najmłodszych mieszkańców naszej małej ojczyzny.

                                                                                   Agnieszka Resztak

                                                                                   Dyrektor Szkoły

T PA100182

T PA100216

T PA100222

T PA100245

T PA100281

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 121932 (55)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions