UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Czwartek, 1 Czerwca 2023 | Godzina: 08:51:29

OVH

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy, Zespół Szkół CKUiZ w Urzędowie zaprasza swoich słuchaczy szkół dla dorosłych (Szkoła Policealna, Liceum dla Dorosłych) oraz Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych na darmowy kurs agroturystyczny, który się odbędzie w budynku szkoły, w dniu 07.03.2023 r. o godzinie 9.00. Kurs prowadzony jest przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kraśniku. 
Osoby chętne proszone są o zgłoszenie chęci udziału pod numer tel. 602528589 lub sekretariat szkoły 818225253. Oba numery udzielają dodatkowych informacji i prowadzą zapisy.
Kurs jest darmowy, jednodniowy i uprawnia do prowadzenia gospodarstw agroturystycznych.
Warto uzyskiwać dodatkowe umiejętności i kwalifikacje. Zapraszamy wszystkich chętnych.

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 111423 (19)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions