UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Czwartek, 2 Lutego 2023 | Godzina: 03:27:12

Informacja dla słuchaczy LO dla Dorosłych i KKZ


Informuję, że zajęcia z panią Anetą Gozdalską- Dzikowską i panem Romualdem Jarzyną w dn. 30 września i 1 października 2022r. nie odbędą się , zostaną zrealizowane w innym terminie, o którym Państwo zostaniecie powiadomieni.


Agnieszka Resztak
Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 106671 (5)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions