UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Czwartek, 2 Lutego 2023 | Godzina: 03:37:12

Informuję, że rozpoczęcie zajęć w Szkole Policealnej technik BHP odbędzie się 5 września 2022r. o godz. 15.00, natomiast zajęcia dla słuchaczy LO dla Dorosłych i KKZ rozpoczną się 9 września o godz. 15.00. Szczegółowy harmonogram zostanie przekazany Państwu na pierwszych zajęciach.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 106671 (5)

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions