UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Środa, 25 Maja 2022 | Godzina: 01:46:26

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Słuchacze, w związku z Rozporządzeniem MEiN z dn. 26 stycznia 2022 roku informuję, że wszystkie zajęcia od 27 stycznia 2022 r. do 11 lutego 2022 r. będą odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie) na platformie Google Classroom zgodnie z tygodniowym planem zajęć obowiązującym od 20.12.2021r. w Technikum oraz semestralnym planem zajęć dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego  dla Dorosłych  i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Kolejne informacje będą dostarczane poprzez dziennik elektroniczny i pocztę elektroniczną. Proszę słuchaczy LO dla Dorosłych i KKZ o kontakt z opiekunami i przekazanie aktualnych adresów mailowych.

                                                                   Agnieszka Resztak

                                                                     Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 97428 (4)

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions