UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Czwartek, 30 Czerwca 2022 | Godzina: 16:10:28

 

W dniu 15.09.2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie „RozeGRAj dobrą lekcję”, który jest prowadzony przez firmę Alegra Twórczy Rozwój. Ideą tego projektu jest wykorzystanie podczas lekcji zestawu gier w celu rozwijania kompetencji uczniów w zakresie zarządzania projektami. Wprowadzenie na lekcjach gier szkoleniowych to dobra alternatywa dla standardowego uczenia młodzieży. Autorami gier jest zespół innowatorów, którzy zmieniają lekcje w polskich szkołach w emocjonujące doświadczenie, które wyzwala kreatywność młodego pokolenia, uczy współpracy, rozwiazywania problemów czy krytycznego myślenia.

Uczniowie kl. 4 technik handlowiec zagrali w trzy gry: „Starożytna świątynia”, „Prezent ER” oraz "Przejście przez lodowiec", .służące lepszemu zrozumieniu mechanizmów komunikowania się w projekcie, wspólnego wypracowywania spójnej strategii działania oraz ewaluacji w zespole.

Młodzież szczególnie zaangażowała się w grę "Przejście przez lodowiec". Rozgrywkom towarzyszyły pozytywne emocje, mnóstwo energii i kreatywnie spędzony wspólnie czas.

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 98591 (5)

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions