UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Niedziela, 26 Września 2021 | Godzina: 19:24:07

INFORMACJA DLA ZDAJACYCH EGZAMIN ZAWODOWY

Egzamin zawodowy 2021 sesja czerwiec/ lipiec- część pisemna

Proszę zapoznać się z harmonogramem egzaminu zawodowego z kwalifikacji- część pisemna.
Na egzamin proszę zgłosić się 30 minut wcześniej (9.30), zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem, długopis piszący na czarno i kalkulator prosty.
Egzamin odbywa się w reżimie sanitarnym.
Przypominam, że egzamin praktyczny z R.16 odbywa się 21.06.2021 o godz. 13.00. Harmonogram pozostałych egzaminów praktycznych znajduję się na tablicy ogłoszeń na I piętrze.

Kwalifikacja: RL.03         Data: 22.06.2021  10:00
Sala nr 1

  1. Bis Kamil Adam
  2. Bochen Inna
  3. Bochen Piotr Artur
  4. Bulzak Dominik
  5. Gołębiowski Paweł
  6. Kaniowska Katarzyna
  7. Kasiak Aleksandra
  8. Kasperek Mateusz Sylwester
  9. Kowalik Kamil Maciej
  10. Kowalska Natalia Maria
  11. Kwieciński Mateusz
  12. Machaj Mateusz
  13. Machaj Paulina Teresa
  14. Matuszewska Kazimiera
  15. Mazurek Weronika

Kwalifikacja: RL.03     Data: 22.06.2021  10:00
Sala nr 5

  1. Drozda Damian
  2. Lewko Monika
  3. Mazurek Klaudia
  4. Niewielski Piotr
  5. Rosowski Paweł
  6. Sabeł Łukasz
  7. Sokal Agnieszka
  8. Sokal Klaudia
  9. Strzelecki Paweł
  10. Suchanowski Mikołaj
  11. Wnuk Konrad
  12. Zapalski Rafał
  13. Zapalski Michał

Kwalifikacja: R.03      22.06.2021   godz.10.00   
sala nr 5

  1. Bąk- Góra Marlena
  2. Błaszczyk Sebastian
  3. Krawczyk Artur
  4. Stępniak Mateusz

Kwalifikacja: RL.03     Data: 22.06.2021  10:00
Sala nr 6

  1. Lewko Paweł

Kwalifikacja: AU.20     Data: 22.06.2021  10:00
Sala nr 2

  1. Dzikowski Karol
  2. Kilian Renata Iwona
  3. Komaszka Aleksander
  4. Kowalski Krystian
  5. Kuropatwa Emilia
  6. Mańka Gabriela
  7. Wierzchowska Karolina

Kwalifikacja: AU.20     Data: 22.06.2021  10:00
Sala nr 3

  1. Dzikowski Hubert
  2. Polak Natalia
  3. Rozmus Wioleta
  4. Szymczak Grzegorz Mikołaj
  5. Zdyb Monika
  6. Żmuda Karol
  7. Żuber Klaudia

Kwalifikacja: R.16     Data: 22.06.2021  12:00
Sala nr 2

  1. Gryta Maciej

Kwalifikacja: AU.25     Data: 22.06.2021  12:00
Sala nr 2

  1. Dzikowski Hubert
  2. Koźlikowska Klaudia Patrycja
  3. Majewski Mateusz
  4. Mazurek Marlena
  5. Pastuszko Patrycja
  6. Zarzeczna Wioleta

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 89430 (35)

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions