UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Niedziela, 26 Września 2021 | Godzina: 20:01:20

Informacja dla słuchaczy  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Szkoły Policealnej i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych

Informuję, że na podstawie Rozporządzenia MEiN z dn. 22 kwietnia 2021r zajęcia w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, Szkole Policealnej i na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych będą odbywały się od 31 maja 2021r. stacjonarnie na terenie szkoły w reżimie sanitarnym.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 89431 (36)

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions