UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 14 Czerwca 2024 | Godzina: 18:56:50

OVH

Orlęta Urzędowskie z Certyfikatem „Szkoła Innowacji 2015”

 

9 kwietnia 2015 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i  Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów „Szkoła Innowacji“ oraz nadania tytułów „Lider Innowacji“. Wyróżnienie otrzymały szkoły, które w opinii Kapituły Projektu, realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy. Certyfikaty otrzymały 33 szkoły z województwa lubelskiego, które realizują innowacje pedagogiczne, wśród nich Zespół Szkół – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie.

Certyfikat „Szkoła Innowacji 2015” jest poświadczeniem, że szkoła z Urzędowa dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność.

Przyznanie certyfikatu oznacza, że Zespół Szkół - CKZiU im. Orląt Lwowskich w Urzędowie:

  • kształci kreatywnych, innowacyjnych i twórczych absolwentów,
  • wyróżnia się na tle innych szkół jako placówka inwestująca w kształcenie dla rynku pracy i otoczenia gospodarczego,
  • aktywnie współpracuje ze środowiskiem społecznym oraz międzynarodowym,
  • w sposób szczególny dba o praktyczną edukację swoich uczniów oraz przygotowuje ich, by mogli skutecznie i efektywnie osiągać w przyszłości sukcesy na rynku pracy w Polsce i Unii Europejskiej,
  • stara się wcielać w życie idee szkoły przedsiębiorczej i społecznie odpowiedzialnej,
  • inwestuje w innowacje edukacyjne,
  • aktywnie wspiera swoich uczniów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań zawodowych i realizacji celów na rynku pracy,
  • jest miejscem, w którym warto się kształcić i inwestować we własny rozwój zawodowy,
  • podejmuje działania w kierunku rozwijania wśród uczniów postaw pro-przedsiębiorczych.

Dyrekcja szkoły składa podziękowania organizatorowi Konkursu Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie za wyróżnienie i promocję szkoły z Urzędowa.

Andrzej Rolla


     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 133008 (59)

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions