UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Piątek, 14 Czerwca 2024 | Godzina: 19:42:51

OVH
Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat Lwowskich w Urzędowie z certyfikatem „Szkoła Innowacji"


7 kwietnia 2016 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie zostały wręczone nagrody czwartej edycji Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji". W gronie szkół, które otrzymały Certyfikaty jest Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat Lwowskich w Urzędowie.
 
Główne cele Konkursu to wyróżnienie i promowanie szkół nowoczesnych, innowacyjnych, wspierających edukację praktyczną, dbających o przyszłość swoich absolwentów. Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że szkoła dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność i kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.
Organizatorem Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji" jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 133009 (60)

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions