Dzisiaj jest: Środa, 8 Kwietnia 2020 | Godzina: 11:25:58

W dniach 16-30 marca 2015 r. Wolontariusze Orląt: Patrycja Stęgierska, Weronika Mazurek, Ewelina Serwa, Paulina Żuber, Katarzyna Liszkiewicz zorganizowali świąteczną zbiórkę żywności dla potrzebujących.
Dodatkowo w dniach 20-21 marca 2015 r. włączyliśmy się w Ogólnopolską Akcję Zbiórki Żywności, którą zorganizowało Centrum Wolontariatu w Kraśniku.
Wolontariusze zbierali produkty w sklepach na terenie Urzędowa: Euro – Paszkowscy Marta i Jerzy, Groszek GS, Gabi - Michał Wiąckowski.
Łącznie zebrano ponad 130 kg produktów spożywczych oraz ponad 9 kg artykułów higienicznych. Zebrane artykuły zostały przekazane w formie paczek dla najbardziej potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy kwestującym uczniom oraz wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję, a w szczególności klasie
4B wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Biegaj.