UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Wtorek, 10 Grudnia 2019 | Godzina: 22:39:05
Wielkość tekstu

Dnia 27.09.2016 r. w naszej szkole mieliśmy okazje gościć dwie panie z Centrum Wolontariatu w Kraśniku. Pani Aneta Sapuła – Kołodziejczyk w bardzo przystępny sposób opowiedziała młodzieży o różnych formach działalności wolontariatu oraz o korzyściach płynących z zaangażowania się w pracę na rzecz innych.

Spotkanie było częścią projektu Kraśnicka Manufaktura Wolontariuszy, trwającego od 1maja do 31 grudnia, a realizowanego przez wyżej wymienione Centrum Wolontariatu w Kraśniku. W jego ramach, z myślą o mieszkańcach powiatu kraśnickiego, prowadzony jest cykl bezpłatnych szkoleń dla osób chcących zostać wolontariuszami i wolontariuszy, a także: koordynatorów wolontariatu i kandydatów na koordynatorów.

Naszą szkołę w projekcie reprezentują panie: Agnieszka Maziarz i Katarzyna Tomaszewska.

 

 

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 67113 (85)

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions