UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Niedziela, 12 Lipca 2020 | Godzina: 19:09:31

 Poniżej zamieszczona jest lista dotyczaca przydzału sal oraz godzin,  w których odbywać się będzie egzamin  zwodowy w sesji czerwiec 2020 r.

Z części pisemnej z kwalifikacji R.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej w dniu 23 czerwca 2020r.

Zdający powinni   zgłosić się na egzamin  o godz. 1130 w sali nr 1

Lista zdających  w dniu 23.06.2020r.

  • Edyta Baran
  • Kamil Tomasz Chruścielewski
  • Mateusz Cieślicki
  • Konrad Czernel
  • Ewa Dudek
  • Maciej Gryta
  • Hubert Gryta
  • Małgorzata Grzebulska
  • Jakub Mateusz Janik
  • Daniel Kremlaś
  • Katarzyna Krzeczowska
  • Rafał Łosek
  • Kamil Matyka
  • Kamil Smolak
  • Tomasz Łukasz Wójcik
  • Radosław Żuraw

Z części pisemnej z kwalifikacji R.03 prowadzenie produkcji rolniczej w dniu 23 czerwca 2020r.

Zdający powinni   zgłosić się na egzamin  o godz. 910 w sali nr 1

Lista zdających  w dniu 23.06.2020r.

  • Sebastian Błaszczyk
  • Daniel Chruścielewski
  • Krzysztof Duda
  • Alicja Justyna Dudek
  • Wojciech Dudek
  • Tomasz Gajewski
  • Dawid Główka
  • Albert Jacniacki
  • Jolanta Danuta Jasińska
  • Tomasz Kałwa
  • Róża Kałwa
  • Paweł Krakowiak
  • Artur Krawczyk
  • Piotr Łojek
  • Aleksander Maziarz
  • Sławomir Opoka

Z części pisemnej z kwalifikacji R.03 prowadzenie produkcji rolniczej w dniu 23 czerwca 2020r.

Zdający powinni   zgłosić się na egzamin  o godz. 920 w sali nr 5

Lista zdających  w dniu 23.06.2020r.

  • Magdalena Aleksandra Pielaszkiewicz- Wydra
  • Hubert Pietrzyk
  • Jakub Reszka
  • Grzegorz Rozmus
  • Mateusz Surdacki
  • Jacek Syroka
  • Katarzyna Magda Syroka
  • Paweł Szumny
  • Damian Wieczorek
  • Edyta Wieczorek
  • Marcin Wołoszyn
  • Tomasz Wydra
  • Krzysztof Zacharski
  • Cezary Zapalski

Informacja dla uczniów klasy III Technikum   zdających egzamin z części pisemnej z kwalifikacji AU.20 w dniu 23 czerwca 2020r.

Zdający powinni  zgłosić się na egzamin  o godz. 930 w sali nr 2

Lista zdających  w dniu 23.06.2020r.

1.Dzikowski Hubert

2. Koźlikowska Klaudia Patrycja

3. Majewski Mateusz

4.Mazurek Marlena

5. Pastuszko Patrycja

6. Sulowski Patryk

7. Tulpan Tomasz

8. Zarzeczna Wioleta

 

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 77633 (17)

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions