UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Niedziela, 12 Lipca 2020 | Godzina: 18:05:29

W związku z wprowadzonymi na terenie Zespołu Szkół Procedurami bezpieczeństwa

wynikającymi z wytycznych MEN, GIS i MZ proszę uczniów i absolwentów przystępujących do egzaminu maturalnego i zawodowego o informację dotyczącą  zachorowania na alergię albo inne schorzenie, którego objawami mogą być kaszel, katar lub łzawienie ( osoby przystępujące do egzaminu maturalnego do 4 czerwca 2020 r., pozostali zdający do 15 czerwca 2020 r.).

Przypominam, że zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ zdający, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w przeprowadzaniu egzaminu nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 77633 (17)

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions