UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Środa, 8 Kwietnia 2020 | Godzina: 13:18:47

Od 25 marca do 10 kwietnia szkoła funkcjonować będzie na zasadach określonych przez Ministra Edukacji Narodowej, w rozporządzeniach wydanych w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniu epidemiologicznemu na terenie kraju. Prosimy o zapoznanie się z treścią rozporządzeń (link poniżej).

Szczegółowe zasady funkcjonowania Zespołu Szkół – CKZiU im. Orląt Lwowskich w Urzędowie wynikające z rozporządzeń Ministra zostaną podane do wiadomości uczniów, rodziców i pracowników w późniejszym terminie.

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

Dyrektor ZS-CKZiU w Urzędowie

Agnieszka Resztak

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 74970 (18)

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions