UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Środa, 8 Kwietnia 2020 | Godzina: 12:37:44

Drodzy Uczniowie i Słuchacze KKZ!

Informuję, że w dn. 20 marca 2020 r. szkoła otrzymała w wersji elektronicznej wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. W związku z powyższym proszę o kontakt ze szkołą. Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń- luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części egzaminu w sesji czerwiec- lipiec 2020 r. do 31 marca br. do dyrektora szkoły. Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan lub zdjęcie do sekretariatu szkoły. Jednocześnie informuję, że – ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty- termin przekazania świadectw lub dyplomów szkołom został wydłużony do 31 marca 2020 r.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Zespołu Szkół- CKZiU

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 74969 (17)

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions