UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Środa, 8 Kwietnia 2020 | Godzina: 12:04:00

Materiały z matematyki dla uczniów klasy III i IV technikum oraz semestru VI LOD w ramach naucznia zdalnego umieszczone są na stronie www.matbal.edu.pl w zakładkach III Tech_Urzędów i Klasy maturalne.

W przypadku pytań lub sugestii dotyczących w/w tematu proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Waldemar Bałoń

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 74967 (15)

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions