UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Środa, 8 Kwietnia 2020 | Godzina: 11:51:16

W tym roku Święty Mikołaj, wraz z roześmianym i bardzo zwinnym pomocnikiem, zawitał do naszej szkoły troszkę z opóźnieniem, gdyż w dniu 9 grudnia. Wszyscy jednak zgodnie wybaczyli mu ten dłuższy czas oczekiwania, kiedy tylko zadzwonił dzwoneczkiem i zaczął częstować wszystkich pysznymi, chrupiącymi pierniczkami. No cóż zrobienie ciasta i pieczenie tylu ciasteczek musiało trochę potrwać:)

Na dodatek nasz ulubiony brodacz tak się rozkręcił, że zawitał nawet u samego burmistrza Urzędowa pana Pawła Dąbrowskiego.

Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, na czele z panią Anetą Gozdalską - Dzikowską, za wsparcie Mikołaja w jego ciężkiej pracy, za zaproszenie go do szkoły (i nie tylko). Mikołajowi natomiast jesteśmy szczególnie wdzięczni za zmobilizowanie nas do przypomnienia sobie tak wielu wierszyków:)

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 74967 (15)

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions