UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Niedziela, 23 Lutego 2020 | Godzina: 02:23:02

W dniu 11 października 2019 r. nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku mieliśmy okazję gościć Starostę Kraśnickiego Andrzeja Rollę, który złożył nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom serdeczne życzenia. Jednocześnie Pan Andrzej Rolla przekazał na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Resztak kwiaty oraz upominek związany z obchodami 20-lecia Powiatu Kraśnickiego.

Szkołę w tym dniu odwiedzili również nauczyciele emeryci, którzy wraz z uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły byli uczestnikami tej wyjątkowej uroczystości.

Zebranych gości powitała pani Dyrektor Agnieszka Resztak słowami: „Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ”. Autorem cytatu jest amerykański historyk, dziennikarz i publicysta – Henry Brooks Adams, żyjący na przełomie wieków XIX i XX. Pani Dyrektor tymi słowami zwróciła uwagę na to, jak ważna i odpowiedzialna jest praca nauczycieli i że naprawdę nigdy nie mogą oni poprzestać na laurach, gdyż biorą na swoje barki przyszłość młodego człowieka.

Tuż po przemówieniach nadszedł moment wręczenia Nagród Dyrektora Szkoły, które w tym roku otrzymali: pani Aneta Gozdalska-Dzikowska – nauczyciel biologii, chemii oraz przedmiotów zawodowych, pan Artur Szempliński – nauczyciel wychowania fizycznego, a także pani Renata Małek – pracownik obsługi.

Nagrodą Starosty została wyróżniona pani Katarzyna Biegaj – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Po części oficjalnej Pani Dyrektor oddała głos uczniom: Renacie Kilian i Grzegorzowi Szymczakowi (z kl. IIA Technikum), którzy pod kierunkiem pani Katarzyny Tomaszewskiej wystąpili z koncertem życzeń dla wszystkich nauczycieli.

Wszystkie życzenia, również te od Samorządu Uczniowskiego, pięknie zwieńczyła popularna ostatnio piosenka pt. „Sobie i Wam”.

Nad sprawami technicznymi czuwali jak zwykle uczniowie z klasy IIIA Technikum: Hubert Dzikowski i Tomasz Tulpan.

 

Katarzyna Tomaszewska

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 71584 (4)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions