UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Niedziela, 23 Lutego 2020 | Godzina: 02:12:01

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole miało miejsce w dniu 19 czerwca. Młodzież z wielką radością przybyła do szkoły, by pożegnać się na jakiś czas z nauką, a powitać wakacje, rozpoczynające się nieco wcześniej niż zwykle.

Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Agnieszka Resztak, a w imieniu Starosty Kraśnickiego Pana Andrzeja Rolli wystąpił Pan Krzysztof Mularczyk - członek Zarządu Powiatu. Kiedy Pan Mulrczyk zacytował tekst znanej piosenki:

Lato, lato, lato czeka
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las
A tam ciągle nie ma nas

wywołał szeroki uśmiech na twarzach zarówno uczniów, jak i nauczycieli, którym udzielił się letni, wakacyjny nastrój.

Po przemówieniach przyszedł czas na jak najbardziej zasłużone nagrody i uściski dłoni. W tym roku Grono Pedagogiczne postanowiło nagrodzić za pracę na rzecz szkoły uczniów takich jak: Renata Kilian, Emilia Kuropatwa, Grzegorz Szymczak - z klasy IA Technikum, Weronika Brzezińska, Agata Jagiełło (również za czytelnictwo i frekwencję), Dorota Szymańska, Kinga Wyka oraz Kamil Rakwał - z klasy IIIA Technikum.

Ponadto świadectwa z paskiem otrzymali: Grzegorz Szymczak, który ze średnią 5,05 pretenduje do Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Sarosty Kraśnickiego, następpnie Emilia Kuropatwa oraz Weronika Brzezińska - spełniające wymagania do Stypendium Sarosty Kraśnickiego.

Na zakończenie młodzież z klasy IIIA pod opieką Pań: Justyny Popiołek - Czarnoty oraz Moniki Dziurdy, zaprezentowała na forum szkoły montaż słowno - muzyczny. Nad oprawą muzyczną czuwali: Grzegorz Szymczak, Hubert Dzikowski oraz Tomasz Tulpan.

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 71584 (4)

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions