UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Wtorek, 10 Grudnia 2019 | Godzina: 22:54:51
Wielkość tekstu

W dniu 24 maja uczniowie klasy 1 A Technik Handlowiec wzięli udział w zajęciach „Odkrywamy nasze zdolności, zainteresowania i predyspozycje zawodowe”. Przeprowadziła je pani Katarzyna Kapica, która jest doradcą zawodowym w Młodzieżowym Centrum Kariery – Ochotniczych Hufców Pracy w Kraśniku. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej "Menadżer biznesu" oraz realizacji zadań z zakresu doradztwa zawodowego.

Celem zajęć było pobudzenie młodzieży do refleksji na temat własnych zdolności, zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz uświadomienie uczniom istotności planowania dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej w kontekście znajomości swoich zasobów. Podczas spotkania młodzież rozwiązała test - kwestionariusz zainteresowań zawodowych.

Uczniowie klasy 1A chętnie uczestniczyli w zajęciach z doradcą zawodowym. Spotkanie to było dobrą okazją do poszerzenia ich wiedzy na temat predyspozycji zawodowych.

Opracowała: Monika Dziurda

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 67114 (86)

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions