UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Czwartek, 27 Lutego 2020 | Godzina: 21:35:55

W dniu 24 maja uczniowie klasy 1 A Technik Handlowiec wzięli udział w zajęciach „Odkrywamy nasze zdolności, zainteresowania i predyspozycje zawodowe”. Przeprowadziła je pani Katarzyna Kapica, która jest doradcą zawodowym w Młodzieżowym Centrum Kariery – Ochotniczych Hufców Pracy w Kraśniku. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej "Menadżer biznesu" oraz realizacji zadań z zakresu doradztwa zawodowego.

Celem zajęć było pobudzenie młodzieży do refleksji na temat własnych zdolności, zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz uświadomienie uczniom istotności planowania dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej w kontekście znajomości swoich zasobów. Podczas spotkania młodzież rozwiązała test - kwestionariusz zainteresowań zawodowych.

Uczniowie klasy 1A chętnie uczestniczyli w zajęciach z doradcą zawodowym. Spotkanie to było dobrą okazją do poszerzenia ich wiedzy na temat predyspozycji zawodowych.

Opracowała: Monika Dziurda

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 71884 (20)

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions