Dzisiaj jest: Czwartek, 27 Lutego 2020 | Godzina: 21:35:55

W dniu 24 maja uczniowie klasy 1 A Technik Handlowiec wzięli udział w zajęciach „Odkrywamy nasze zdolności, zainteresowania i predyspozycje zawodowe”. Przeprowadziła je pani Katarzyna Kapica, która jest doradcą zawodowym w Młodzieżowym Centrum Kariery – Ochotniczych Hufców Pracy w Kraśniku. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej "Menadżer biznesu" oraz realizacji zadań z zakresu doradztwa zawodowego.

Celem zajęć było pobudzenie młodzieży do refleksji na temat własnych zdolności, zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz uświadomienie uczniom istotności planowania dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej w kontekście znajomości swoich zasobów. Podczas spotkania młodzież rozwiązała test - kwestionariusz zainteresowań zawodowych.

Uczniowie klasy 1A chętnie uczestniczyli w zajęciach z doradcą zawodowym. Spotkanie to było dobrą okazją do poszerzenia ich wiedzy na temat predyspozycji zawodowych.

Opracowała: Monika Dziurda