UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Środa, 22 Maja 2019 | Godzina: 06:56:02
Wielkość tekstu

W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Anety Gozdalskiej – Dzikowskiej, w nieco odmienny sposób postanowił celebrować Walentynki. Zgodnie z pomysłem, młodzież częstowała pierniczkami w kształcie serca napotkanych na Rynku mieszkańców Urzędowa, pracowników poszczególnych sklepów oraz instytucji, nie pomijając oczywiście samego Burmistrza Urzędowa Pana Pawła Dąbrowskiego.

Pyszne pierniczki zostały przygotowane przez uczestniczki kursu kwalifikacyjnego „Sporządzanie potraw i napojów”, odbywającego się w naszej szkole pod kierunkiem Pani Teresy Domańskiej.

Z kolei w ramach Dni Kultury Rolnej, w dniu 7 lutego, młodzież pod opieką Pań Anety Gozdalskiej – Dzikowskiej i Agnieszki Maziarz, zaprezentowała aktualną ofertę edukacyjną szkoły, zgodną z wymaganiami obecnego rynku pracy.

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 59215 (17)

Currently are 67 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions