Dzisiaj jest: Niedziela, 23 Lutego 2020 | Godzina: 03:03:05

W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Anety Gozdalskiej – Dzikowskiej, w nieco odmienny sposób postanowił celebrować Walentynki. Zgodnie z pomysłem, młodzież częstowała pierniczkami w kształcie serca napotkanych na Rynku mieszkańców Urzędowa, pracowników poszczególnych sklepów oraz instytucji, nie pomijając oczywiście samego Burmistrza Urzędowa Pana Pawła Dąbrowskiego.

Pyszne pierniczki zostały przygotowane przez uczestniczki kursu kwalifikacyjnego „Sporządzanie potraw i napojów”, odbywającego się w naszej szkole pod kierunkiem Pani Teresy Domańskiej.

Z kolei w ramach Dni Kultury Rolnej, w dniu 7 lutego, młodzież pod opieką Pań Anety Gozdalskiej – Dzikowskiej i Agnieszki Maziarz, zaprezentowała aktualną ofertę edukacyjną szkoły, zgodną z wymaganiami obecnego rynku pracy.