UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Czwartek, 27 Lutego 2020 | Godzina: 22:03:20

W dniu 14. 01. 2019 roku pożegnaliśmy absolwentów Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego z Kwalifikacji R.16 - Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej.

Absolwenci po zdaniu Egzaminu Wewnętrznego i zaliczeniu praktyk zawodowych otrzymali Zaświadczenia o ukończeniu kursu uprawniające ich do przystąpienia do Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe, który zostanie przeprowadzony w czerwcu przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną z Krakowa.

Absolwentów pożegnała pani dyrektor Agnieszka Resztak i opiekun grupy pani Łucja Pielaszkiewicz. Absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom przygotowującym ich do egzaminu zawodowego, który umożliwi im zdobycie tytułu - Technik Rolnik.

W miłej i pełnej wzajemnej życzliwości atmosferze rozstaliśmy się z absolwentami.

Życzymy im powodzenia na egzaminach !!!

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 71884 (20)

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions