UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Niedziela, 21 Października 2018 | Godzina: 14:26:16
Wielkość tekstu

W dniu 20 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Urzędowie odbył się bal studniówkowy, zorganizowany wspólnie przez rodziców i młodzież naszej szkoły oraz licealistów z ZSO im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.

Bal swoją obecnością uświetnili: Burmistrz Urzędowa - pan Jan Woźniak z małżonką, przedstawiciel Starosty Kraśnickiego - pan Jerzy Kazula, Dyrektor ZSO- pan Zbigniew Gawdzik oraz Dyrektor Zespołu Szkół – CKZiU - pani Agnieszka Resztak.

Wspólna zabawa nauczycieli, rodziców i uczniów z obydwu szkół trwała aż do brzasku. Integracja rozbawionej młodzieży była tak udana, że na tę jedną noc wszyscy zapomnieli o nauce i stresie związanym ze zbliżającym się egzaminem maturalnym.

Dziękujemy rodzicom i młodzieży za wspaniałą imprezę oraz życzymy inwencji twórczej i śmigających czarnych długopisów na egzaminach.

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 51074 (19)

Currently are 36 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions