UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Niedziela, 12 Lipca 2020 | Godzina: 19:34:13
Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat Lwowskich w Urzędowie z certyfikatem „Szkoła Innowacji"


7 kwietnia 2016 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie zostały wręczone nagrody czwartej edycji Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji". W gronie szkół, które otrzymały Certyfikaty jest Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat Lwowskich w Urzędowie.
 
Główne cele Konkursu to wyróżnienie i promowanie szkół nowoczesnych, innowacyjnych, wspierających edukację praktyczną, dbających o przyszłość swoich absolwentów. Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że szkoła dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność i kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.
Organizatorem Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji" jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 77633 (17)

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions