UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Piątek, 20 Września 2019 | Godzina: 11:34:30
Wielkość tekstu

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, Drodzy Uczniowie i Słuchacze Zespołu Szkół-CKZiU w Urzędowie!

W wyniku referendum strajkowego przeprowadzonego w naszej szkole większość pracowników opowiedziała się za strajkiem zaplanowanym, tak jak w większości polskich szkół, od 8 kwietnia 2019 roku. Z tego powodu od poniedziałku mogą występować utrudnienia w prowadzeniu zajęć zgodnie z obowiązującym planem. Jednocześnie informuję Państwa, że każdy uczeń, który przybędzie do szkoły, będzie miał zapewnioną opiekę.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 63394 (11)

Currently are 36 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions