UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Piątek, 5 Czerwca 2020 | Godzina: 06:23:19

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, Drodzy Uczniowie i Słuchacze Zespołu Szkół-CKZiU w Urzędowie!

W wyniku referendum strajkowego przeprowadzonego w naszej szkole większość pracowników opowiedziała się za strajkiem zaplanowanym, tak jak w większości polskich szkół, od 8 kwietnia 2019 roku. Z tego powodu od poniedziałku mogą występować utrudnienia w prowadzeniu zajęć zgodnie z obowiązującym planem. Jednocześnie informuję Państwa, że każdy uczeń, który przybędzie do szkoły, będzie miał zapewnioną opiekę.

Agnieszka Resztak

Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 76538 (1)

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions