UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Wtorek, 19 Lutego 2019 | Godzina: 15:00:51
Wielkość tekstu

W dniu 11 kwietnia w godzinach 9.00 – 13.00 nasza szkoła miała przyjemność gościć w swych progach uczniów Gimnazjum z Urzędowa, Dzierzkowic oraz Skorczyc.

Zebranych na sali młodych ludzi powitała pani Agnieszka Resztak – Dyrektor ZS-CKZiU, prezentując im bogatą ofertę edukacyjną na rok 2018/19.

Następnie głos zabrała młodzież naszej szkoły w osobie Sylwii Piłat i Tomasza Kaliszczaka, którzy za pomocą prezentacji multimedialnej opowiedzieli o działalności szkoły m. in. o konkursach, olimpiadach, organizowanych uroczystościach wycieczkach, projektach unijnych oraz kółkach zainteresowań.

W dalszej części spotkania przed gimnazjalistami wystąpili: pan Wiesław Michałowski – Prezes KIG oraz pani Ewelina Czerwonka z Kraśnickiej Izby Gospodarczej.

Po części ogólnej nasi młodzi goście, pod opieką uczniów z Samorządu Uczniowskiego, mieli okazję spotkać się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, zwiedzić klasopracownie, uczestniczyć w pokazowych zajęciach w pracowni sprzedaży oraz informatycznej, przeprowadzonych przez panie: Katarzynę Biegaj, Łucję Pielaszkiewicz oraz Monikę Dziurda. Najbardziej aktywni na zajęciach gimnazjaliści zostali nagrodzeni.

Wielką popularnością, zarówno dziewcząt, jak i chłopców cieszyła się „Sala Metamorfoz” z kącikiem wizażu i stylizacji oraz „Fotobudką”. Modelowania fryzur podjęły się uczennice z kl. IIA – Natalia Brzózka, Weronika Brzezińska, Justyna Podgórska. Niecodziennych porad kosmetycznych i żywieniowych udzielała pani Ewa Mazur.

Młodzież miała okazję również skorzystać ze słodkiego poczęstunku, który przygotowały panie: Aneta Gozdalska – Dzikowska i Agnieszka Maziarz.

Dzień Otwarty naszej szkoły był niecodzienną okazją zarówno do zdobycia wiedzy o naszej szkole, jak również do ciekawych spotkań i dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 55506 (24)

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions