UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Wtorek, 19 Lutego 2019 | Godzina: 15:00:46
Wielkość tekstu

W dniach 04-05.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach, które odbyły się w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”. Akcja ta skierowana jest do uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z obszaru 5 województw Polski Wschodniej (warmińsko – mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego). Zajęcia prowadziła Monika Dziurda – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, doradca zawodowy. Młodzież wzięła udział w specjalnie przygotowanych lekcjach, przybliżających im świat Funduszy Europejskich oraz zachęcających ich do stworzenia i rozwijania własnego biznesu, z pomocą Platform Startowych. Podczas zajęć na temat przedsiębiorczości uczniowie mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Każda lekcja została przeprowadzona w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks przygodowy. W trakcie zajęć młodzież obejrzała film animowany, wywiad oraz rozwiązywała zadania kreatywne. Na zakończenie lekcji odbył się minikonkurs – uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania związane z tematyką Funduszy Europejskich, otrzymali atrakcyjne upominki.

Doradca zawodowy:

Monika Dziurda

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 55506 (24)

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions