UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Wtorek, 19 Lutego 2019 | Godzina: 15:01:02
Wielkość tekstu

W dniu 16.03.2018 r. w naszej szkole odbył się kurs on-line "Załóż firmę". Realizowany on był w formie e-learningu na platformie Centrum Edukacji Szczecińskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Wzięli w nim udział uczniowie klasy 1A i 2A Technik Handlowiec. Kurs jest przewodnikiem, jak napisać dobry biznes plan - punkt wyjścia do przygotowania projektu działalności gospodarczej oraz po instytucjach wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Kurs e-learningowy „Załóż firmę” składa się z dwóch modułów:

  1. Biznes plan.
  2. Instytucje wsparcia.

Poszczególne zagadnienia znajdujące się w każdym module były szczegółowo omawiane i wyjaśniane przez prowadzącą – doradcę zawodowego Monikę Dziurda. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie poświadczające zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

 

Doradca zawodowy: Monika Dziurda

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 55506 (24)

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions