UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Dzisiaj jest: Czwartek, 17 Stycznia 2019 | Godzina: 23:30:15
Wielkość tekstu

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Dniach Otwartych” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie w dniu 21 lutego 2018 roku.

W trakcie spotkania odbyły się warsztaty o bardzo ciekawej tematyce związane z Bezpieczeństwem Wewnętrznym i Naukami Ekonomicznymi oto zajęcia, w których uczestniczyli nasi uczniowie:

  1. Zarządzanie kryzysowe na obszarze powiatu- gra decyzyjna;
  2. Prezentacja sprzętu Brygady Wielonarodowej z Lublina;
  3. Prezentacja sprzętu Żandarmerii Wojskowej;
  4. Badanie testem M-ASTRA- czy nadajesz się na przedsiębiorcę.

Wykłady, warsztaty, pokazy sprzętu Żandarmerii Wojskowej to atrakcje, które czekały na uczniów. W ramach Dni Otwartych zostały poprowadzone wykłady m.in. dotyczące bezpieczeństwa w sieci, znajomości swoich praw czy bycia dobrym menagerem. Część zajęć była poświęcona planowaniu swojej zawodowej kariery; co robić po maturze i jak odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej, już jako student.

Nie byliśmy jedynymi uczestnikami Dni Otwartych - ogółem na sali wykładowej było 400 uczniów z różnych szkół województwa lubelskiego.

Największym zainteresowaniem cieszyła się gra symulacyjna dająca możliwość jazdy samochodem osobowym pod wpływem alkoholu - uczeń miał możliwość odczucia prowadzenia samochodu, gdy alkomat wskazuje 1 promil alkoholu a nawet 2 promile alkoholu oraz ukazuje tragiczne skutki takiej jazdy. Symulację pokazywała Żandarmeria Wojskowa.

Uczniowie byli bardzo zainteresowani wykładami i brali czynny udział w warsztatach. Zachowanie uczestników wycieczki było wzorowe - wszyscy wracali zadowoleni i uczniowie i opiekunowie wycieczki.

W wycieczce uczestniczyli uczniowie: Rubacha Sebastian, Kijek Angelika, Pastuszko Patrycja, Zarzeczna Wioleta, Mazurek Marlena, Kołbuk Dominika, Brzózka Natalia, Brzezińska Weronika, Podgórska Justyna, Szocińska Paulina, Sulowski Patryk, Stanisławek Ilona, Mazurek Klaudia, Łaciński Patryk, Szymańska Dorota.

Obejrzyjcie zdjęcia z wycieczki na stronie WSEI

Opiekunowie wycieczki: Łucja Pielaszkiewicz i Katarzyna Tomaszewska

     Copyright © 2015 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 54297 (60)

Currently are 3 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions